reklam

Hakkımızda

Plaket Fabrikası

2007 yılında M. Hakan Mercan tarafından Uşak' ta kurulan Plaket Fabrikası Türkiye’ deki kalitesini kısa sürede ihracata dönüştürerek Yunanistan, Almanya, Fransa, Bosna Hersek gibi ülkelere ihracat yapmaya başlamıştır. Plaket imalatı ile başlayan konseptini plaket baskısı, madalya baskısı, yaka isimliği ve süblimasyon ürün satışı ile genişleterek Türkiye’ deki hacmini gün geçtikçe büyüten bir firma olmuştur. Tüm bunların yanında reklam ve promosyon ürünlerini de barındıran firmamızda üretmiş olduğumuz plaketlerin Türkiye ve Yurt Dışına gönderimini yapmaktayız.
 

Plaket İmalatı

Kaliteyi uygun fiyata sunma çabasında olan firmamızda plaketlerimizin imalatı yeni teknolojinin son ürünü transfer baskı makinları, lazer ve flatbed makinalarda hazırlanmaktadır. Kaliteden ödün vermeden istediğiniz model ve renkte hazırlanan plaketlerinizin bu sayede raf ömrü uzayarak hatıralarınız kalıcı olmaktadır.
 

Plaket Baskısı

Plaket ve baskı ürünlerinde iletmiş olduğunuz bilgilere göre seçeceğiniz ürünün tasarımı yapılıp kontrol ve onayınıza sunulmaktadır. Onay işleminden sonra siparişiniz özenle hazırlanarak 3 gün içerisinde anlaşmalı kargo şirketimizle adresinize gönderilmektedir. Baskılarımız UV baskı teknolojisi ile basılmaktadır. Kristal plaketlerimizde her zaman kargo hasar garantisi vardır.