İptal ve İade Koşulları

İade ve Değişim

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0276 223 07 67 telefon numaramızdan veya toptanplaket@gmail.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Firma olarak;

 

Haftaiçi 14:00'a kadar

Cumartesi 10:30'a kadar

Ödemesi alınmış (kapıda ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişler aynı gün ya da en geç bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinizde size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-48 saat içerisinde ulaşmaktadır.

Hasarlı & Kırık Ürün

Hediyenizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir.

Hediye üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 0276 223 07 67 no'lu telefondan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.