Teslimat ve Kargo

TESLİMAT ŞARTLARI

Etiketler:Plaket

- Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince ( Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo )Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır.

 

- Siparişleriniz sizin isteğinize bağlı olarak, adrese teslim ve şubeden alım şeklinde gerçekleşebilir.

 

- plaketfabrikasi.com'da bir siparişte alacağınız tüm ürünler için tek kargo ödenir.Ve kargolar karşı ödemelidir.

 

- Ürünleriniz Sürat kargoya teslim edildikten sonra,adres bilgilerinizle birlikte girmiş olduğunuz e-mail adresinize bir barkod numarası gönderilecektir.

 

- Siparişinizin size ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre 1 veya 2 gündür. Türkiyenin her yerine en geç üç iş günü içerisinde teslimatı yapılır. Yurtiçi kargonuz size en geç 3 gün içerisinde ulaşacaktır. ( Mobil ( kırsal ) bölgeler için teslimat süresi uzayabilir. )

 

- Ürünleriniz tedarik edildikçe bekletilmeden kargoya verilir.   

      

- www.plaketfabrikasi.com'dan vermiş olduğunuz son siparişin durumunu (kargoya verilip verilmediğini) ve geçmiş siparişlerinizi  "Sipariş Takibi" bölümünden görebilirsiniz.


- Baskılı Ürünlerde İade yoktur.
 

- Adresinize gönderilen siparişinizi teslim aldıktan sonra kontrol ediniz. Eğer ürün/ürünler hasarlı ise faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak iade adresine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

- Satış Sözleşmesi,malın teslimine ilişkin kargo ihtilaflarında Türk Kanunları ve düzenlemeleri hem alıcı hem de satıcı tarafından kabul edilmiştir. Satış nedeniyle doğan tüm ihtilaflarda UŞAK MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

 

 

KARGO HASAR GARANTİSİ

İnternet üzerinden yapılan alış-verişlerin en can sıkıcı kısmı kargodan hasarlı ürünler teslim almaktır. Özellikle hassas ve kırılgan ürünlerde, endişelerinizi azaltmak adına ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için taşımadan kaynaklı hasarları aşağıda anlatıldığı şekilde karşılamaktayız.

Ürünleriniz, kargo ile taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı %100 sigorta kapsamındadır. Ürünlerinizi teslim alırken lütfen kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürünlerinizde taşıma kaynaklı hasar var ise, kargo şirketine ait "Hasar Tespit Tutanağı" tutulması gerekmektedir. Bu hasar tespit tutanağını tarafımıza iletmeniz halinde, ürünleriniz hazırlanarak en kısa sürede tekrar gönderimi sağlanacaktır.