15x20 Toptan Albüm Plaket

15x20 Toptan Albüm Plaket

15x20 KIRMIZI PLAKET KUTUSU

   15x20 Plaket kutusu 

 İçerisine süblimasyon metal, lazer kazıma levha, dijital baskı ve faset konularak montaj yapılan ve ödül törenlerinde kişileri veya kurumları gururlandırmak için verilen bir ödüldür. Ayrıca  öğretmenler günü, sevgililer günü ve anneler günü hediyesi şeklinde bir çok özel gün için kişiye özel plaket baskısı işinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ödül törenlerinin vazgeçilmez ürünü 15x20 ödül plaket kutusu hem ödülü veren hem de ödül alan kişiler açısından bir prestij göstergesidir. Yıllarca sergileneceği için plaket kutusunun zamanın etkilerine karşı dayanıklı bir yapısı olmalıdır.

NOT : En az alım 50 Adettir.

Kapıda Ödeme Seçeneği Yoktur.

İç Metal Fiyata Dahil Değildir.Metal Satın Almak için Aynı Kategoride Bulunan 9x12 Süblimasyon Metal Başlığı Altındaki Üründen Sipariş Verebilirsiniz.

Kredi kartı ve Havale İçin Geçerlidir.

Anlaşmalı kargomuz tarafından gönderim sağlanır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

2007 yılında M. Hakan Mercan tarafından Uşak' ta kurulan Plaket Fabrikası Türkiye’ deki kalitesini kısa sürede ihracata dönüştürerek Yunanistan, Almanya, Fransa, Bosna Hersek gibi ülkelere ihracat yapmaya başlamıştır. Plaket imalatı ile başlayan konseptini plaket baskısı, madalya baskısı, yaka isimliği ve süblimasyon ürün satışı ile genişleterek Türkiye’ deki hacmini gün geçtikçe büyüten bir firma olmuştur.

15x20 Toptan Albüm Plaket

Anlaşmalı Kargo

Anlaşmalı Kargo

  • 85,00TL
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: 15x20 albüm plaket, albüm plaket, ucuz plaket, toptan plaket, kırmızı plaket

Cam plaketler için özel üretilmiş olan kadife kaplı plaket kutusudur. Pencereli ..
250,00TL
ÜRÜN ÖLÇÜSÜ : 12x20 cm -10 mm  • Ürünlerimizi..
220,00TL
ÜRÜN ÖLÇÜSÜ : 12x18 cm -10 mm  • Ürünlerimizi..
195,00TL